Внаслідок ворожих атак у Нікополі постраждали четверо жінок

Поділитись:
WhatsApp
Viber

Окупанти знову тероризували мешканців Нікопольщини. У районному центрі загалом дістали поранення четверо людей. Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 2 вересня повідомили у ДніпроОВА та облраді.

Загалом по району було здійснено близько півтора десятка атак. Ворог гатив зі ствольної артилерії та бив дронами-камікадзе по райцентру, Марганецькій та Покровській громадах.

У райцентрі постраждали четверо людей: окрім потерпілих, про яких повідомляли раніше, – ще двоє жінок 38 та 43 років. Нагадаємо, що 84-річна жінка була госпіталізована у важкому стані, інші три лікуватимуться вдома.

Внаслідок обстрілів сталося кілька пожеж. Скрізь вогонь приборкали.

У місті пошкоджено інфраструктуру, 2 приватні та 5 дачних будинків, господарську споруду та лінію електропередачі.

У Покровській та Марганецькій громадах минулося без жертв та постраждалих. Території обстежують – з’ясовують наслідки.

В інших районах області день минув без обстрілів.