Вночі над Україною збили 82 ворожі БпЛА

Ворог атакував Україну 162 ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів. Силами ППО збито 82 ворожі БпЛА, ще 75 безпілотників-імітаторів – не досягли цілей (локаційно втрачені). Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина, Харківщина, Кіровоградщина та Дніпропетровщина. Про це повідомили у Командуванні Повітряних сил.
«У ніч на 22 лютого 2025 року (з 19:00 21 лютого) противник атакував 162 ударними БпЛА типу «Shahed» і безпілотниками-імітаторами різних типів із напрямків: Орел, Брянськ, Курськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ – РФ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та мобільні вогневі групи Повітряних Сил та Сил оборони України.
Станом на 08:00 підтверджено збиття 82 ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Харківській, Полтавській, Сумській, Київській, Чернігівській, Черкаській, Кіровоградській, Житомирській, Вінницькій, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.
75 ворожих безпілотників-імітаторів – локаційно втрачені (без негативних наслідків).
Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина, Харківщина, Кіровоградщина та Дніпропетровщина», – йдеться у повідомленні Командування ПС ЗСУ.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що цієї ночі над Дніпропетровщиною знищили 5 ворожих БпЛА. У Кам’янському районі через ворожу атаку сталася пожежа на підприємстві.