Ворог атакував Дніпро балістикою

Ворог атакував Дніпро балістикою

Ворог знову атакував Дніпро ввечері 25 квітня балістичною ракетою. Пошкоджене підприємство. Наслідки уточнюються. Про це повідомляє Дніпропетровська ОВА.

Загалом протягом дня понад 20 страшних годин хвилями росіяни атакували Дніпро. Били ракетами та безпілотниками по підприємствах і житлових кварталах.

Вбили 6 людей, поранили – 47. Двоє постраждалих – «важкі».

Понівечене житло. Зруйновані будівлі. Вигорілі автівки.

Окрім Дніпра, впродовж дня під ворожими атаками були Нікопольський та Синельниківський райони. Росіяни били безпілотниками та артилерією. Поранені шестеро людей.

На Нікопольщині противник поцілив по самому Нікополю, Червоногригорівській, Покровській, Марганецькій громадах. Пошкоджені підприємство, інфраструктура, приватні будинки, автівки. Постраждали шестеро людей, двоє з них – діти: однорічна дівчинка та 4-річний хлопчик.

У Васильківській громаді Синельниківського району горів екскаватор.