Ворог атакував три райони Дніпропетровщини, постраждали шестеро людей
Протягом дня ворог атакував Дніпропетровщину різними видами зброї. Гучно було у Дніпровському, Нікопольському та Синельниківському районах. Постраждали шестеро людей, серед яких дитина. Про безпекову ситуацію на Дніпропетровщині станом на вечір 31 серпня повідомили у ДніпроОВА та облраді.
Зранку та під вечір противник здійснив ракетну і дронову атаки по Дніпровському району. Виникли пожежі. Вогонь загасили.
Нікопольщину агресор тероризував FPV-дронами й важкою артилерією. Бив по райцентру, Марганецькій, Мирівській, Прокровській громадах. Загалом здійснив близько двадцяти п’яти атак.
У Мирівській громаді постраждала 64-річна жінка. Її госпіталізували у стані середньої тяжкості. Також поранені чоловік 23 років та 42-річна жінка. Вони лікуватимуться амбулаторно.
Пошкоджені промислове підприємство, 3 приватні будинки, господарська споруда й газогін. Потрощені 2 мікроавтобуси та 3 легковики.
По Синельниківщині ворог гатив КАБами і скеровував БпЛА. У районному центрі до медзакладу звернулись троє людей. Серед поранених жінки 31 та 51 року, а ще 11-річний хлопчик.
У Межівській громаді палали приватна оселя і будівля медзакладу. Загоряння приборкали. У Маломихайлівській громаді також горів будинок.
В інших громадах області день минув без обстрілів.
Категорія: Війна
Теґи: війна Дніпровський район Нікопольський район обстріли постраждалі Синельниківський район





