Ворог атакував Дніпропетровщину ракетами, є руйнування та постраждалі

Окупанти знову випустили по Дніпропетровщині ракети. Ворог двічі за ніч 1 травня атакував Павлоград та Павлоградський район. Військовим повітряного командування «Схід» вдалося збити 7 ракет. Але є і влучання. Про це повідомили у ДніпроОВА та облраді.
Станом на цю хвилину відомо, що по допомогу медиків звернулося 25 осіб, із них троє – діти. За попередніми даними, двох жінок (1967 та 1978 років народження), а також чоловіка (1995 року народження) довелося ушпиталити.
У Павлограді пошкоджено промислове підприємство. Там сталася пожежа, яку рятувальники вже приборкали.
В житловому районі понівечено 19 багатоповерхівок, 25 приватних будинків, 6 закладів шкільної та дошкільної освіти, 5 магазинів.
Є руйнування й у громадах району. У Вербківській – побиті майже 40 житлових будинків, у Юр’ївській – 2. У Межиріцькій – пошкоджено школу.
На місцях “прильотів” працюють всі служби. Інформація уточнюється.
Інші райони області ворожих атак не зазнали.