Мешканець Кам’янського пограбував ломбард у Дніпрі
46-річний мешканець Кам’янського, який раніше неодноразово був засуджений за вчинення тяжких злочинів, використовуючи підручні засоби, пошкодив вікно ломбардного відділення в Індустріальному районі Дніпра, після чого викрав піддон із ювелірними виробами з дорогоцінних металів. Сума завданих збитків становить майже 100 тисяч гривень.
Як повідомили в поліції, злочин було скоєно наприкінці січня. Під час проведення слідчих дій за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили та вилучили ручну осколкову гранату. Також у ході обшуку було вилучено кілька пакетів із речовиною рослинного походження, яка за результатами експертних досліджень визнана наркотичним засобом – канабісом.
За сукупністю встановлених обставин слідчі Дніпровського районного управління поліції № 2 повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 186 (грабіж), ч. 1 ст. 263 (незаконне придбання та зберігання бойових припасів) та ч. 1 ст. 309 (незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту) Кримінального кодексу України.
Триває досудове розслідування.
